• POZVÁNKA

• ZDRUŽENIE RODIČOV PRI ŠUP V TRENČÍNE

Staničná 8, 911 05  Trenčín

Pozývame Vás na členskú schôdzu Združenia rodičov pri ŠUP Trenčín, ktorá sa uskutoční dňa 18. apríla 2024 (vo štvrtok)  o 17,00 hod..

Program:

1. Prezentácia rodičov vo vestibule školy.
              2. Triedne schôdze v kmeňových triedach.
              3. Príhovor riaditeľa školy - hodnotenie dosiahnutých výsledkov súťaží, prospechu, dochádzky a prehľad najdôležitejších akcii  súvisiacich s ukončením štúdia a záverom školského roka 2023/2024.
              4. Zasadanie Rady rodičov Združenia rodičov pri ŠUP Trenčín (zástupcov tried) v triede 3.FA (č. 63, na prízemí, na konci chodby vpravo).

PaedDr. Ivan Štefka                                                                             Ing. Mária Strápková
                                                                                                            predseda ZR

• POZVÁNKA

• na Členskú schôdzu Združenia rodičov pri ŠUP Trenčín
              dňa 24. novembra 2023 (piatok) o 15:30 hod.v spoločenskej miestnosti

Program:
              1. Otvorenie
              2. Príhovor predsedu Združenia rodičov
              3. Príhovor riaditeľa školy (hodnotenie prospechu a správania za 1. štvrťrok)
              4. Správa o čerpaní rozpočtu ZR za šk. rok 2022/2023 a správa revíznej komisie
              5. Schvaľovanie výšky príspevku do ZR.
              6. Schvaľovanie rozpočtu ZR na šk. rok 2023/2024
              7. Diskusia
              8. Triedne schôdze rodičov
              9. Zasadanie Rady rodičov (dôverníci z tried)